اقامت وی آی پی
فهرست
قیمت بیمه سلامت در ترکیه

فهرست محتوای این مقاله

هزینه بیمه اقامت در کشور ترکیه یکی از اولین دغدغه های افرادی است که قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارند. این مهاجرت می‌تواند از نوع کاری، توریستی یا تحصیلی باشد، که متداول ترین نوع اقامتی که برای اتباع خارجی در کشور ترکیه صادر می‌شود اقامت توریستی است!

اقامت توریستی ترکیه با توجه به اینکه بتازگی قوانین سخت گیرانه تری نسبت به سایر انواع اقامت دارد کمی سخت تر صادر می‌شود و نیاز به کامل بودن تمام مدارک و ارائه دلیل و بودجه کافی برای زندگی در این کشور است. اگر به تازگی وارد خاک ترکیه شده اید و هنوز برای دریافت اقامت خود اقدامی نکرده اید، بهتر است پیش از پایان مدت مجاز اقامت با پاسپورت اقدام به اخذ اقامت ترکیه نمایید.

هزینه بیمه در ترکیه

این سوال کمی کلی است،‌اما در این مقاله بطور کامل به موارد آن خواهیم پراخت، بیمه در ترکیه در انواع مختلف با اهداف متفاوتی ارائه می‌شود. بطور مثال اگر قصد اقامت موقت (توریستی یا تحصیلی) در ترکیه را دارید، نوع بیمه ای که باید تهیه نمایید تا اداره مهاجرت اجازه اقامت به شما بدهد،‌ بیمه سلامت اتباع خارجی یا همان Yabancı sağlık sigortası می‌باشد که به اختصار به آن YSS نیز می‌گویند.

هزینه بیمه اقامتی ترکیه

بیمه اقامت ترکیه که برای اتباع خارجی صادر می‌شود یکی از مدارک اصلی ای است که باید درپرونده خود برای مراجعه به اداره مهاجرت گذاشته باشید،‌ در پایین لیستی از قیمت بیمه اقامت ترکیه را مشاهده خواهید کرد که بر اساس رنج سنی تعیین می‌شود و شرکت های بیمه مختلفی در ترکیه آن را ارائه می‌دهند. (قیمت ها ممکن است در زمانی که شما این مقاله را مطالعه می‌کنید تغییر کرده باشد لذا برای استعلام قیمت دقیق و احتساب تخفیف از سوی شرکت ما، با ما تماس بگیرید).

قیمت بیمه اقامت ترکیه

به دلیل متغیر بودن قیمت ها و نوسان از سوی شرکت های بیمه‌مادر، برای استعلام می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا فرم زیر را تکمیل کنید تا بصورت فوری با شما تماس بگیریم.

مدار مورد نیاز صدور بیمه در ترکیه

اطلاعات پاسپورت
آدرس محل سکونت
شماره تلفن ترکیه
تاریخ شروع بیمه

کلیه قیمت های فوق پس از اختساب ۵۰ درصد تخفیف از سوی شرکت ما می باشد که مشاهده می‌فرمایید، درصورت تمایل به مشاهده لیست قیمت بدون تخفیف و قیمت اصلی با ما در تماس باشید.

تماس با ما

ارتباط در واتساپ

خرید بیمه سلامت ترکیه

قیمت بیمه تکمیلی ترکیه

همانطور که اشاره شد، در ترکیه به عنوان یک فرد خارجی می‌توانید بیمه های مختلفی را تهیه کنید، اما نیاز به دانستن نکاتی در باره بیمه ها هست، بطور مثال شما نمی‌توانید برای اقامت خود در همان ابتدا بیمه تکمیلی تهیه کنید چرا که برای صدور بیمه تکمیلی سلامت در ترکیه لازم به داشتن کارت اقامت ترکیه یا همان کیملیک ترکیه است.

قیمت بیمه تکمیلی در ترکیه براساس سن شما، بودجه شما در سال، نوع اقامت و شرکت صادر کننده دارد و امکان ارائه قیمت حدودی وجود ندارد، اما رنج قیمت بیمه تکمیلی از سالانه ۱۰ هزار لیر تا ۵۰ هزار لیر متغیر است.

شرکت های بیمه ترکیه

شاید بخواهید پیش از خرید بیمه در کشور ترکیه، اطلاعاتی درباره شرکت های صادر کننده بیمه داشته باشید تا بهترین تصمیم را بگیرید. در این بخش به شرکت های بیمه ترکیه و مزایا و معایب هر یک می‌پردازیم.

بیمه آنکارا

شرکت بیمه آنکارا

بیمه آنکارا یکی از برترین شرکت های بیمه در کشور ترکیه است که انواع بیمه های سلامت و اتباع خارجی، بیمه زلزله خانه و بیمه خودرو را صادر می‌کند.

این شرکت که یکی از قدیمی ترین شرکت های بیمه می‌باشد تعرفه های مناسب با پوشش و خدمات بهتری نسبت به سایر شرکت های بیمه در این کشور دارد. بطور مثال اگر بیمه اقامت آنکارا را داشته باشید شانس اینکه در اکثر بیمارستان های نزدیک به خود قرارداد داشته باشد برای شما بیشتر است.

شرکت بیمه آنکارا در سال ۲۰۲۲ بالاترین تعداد فروش بیمه اقامتی را داشته است.

شرکت بیمه آرکس

شرکت بیمه آرکس

بیمه آرکس نیز یکی از شرکت های معروف و پیشرو در فروش بیمه سلامت ترکیه است،‌این شرکت دارای نمایندگی های بسیاری در شهر های مختلف ترکیه بوده و همواره جزو ارزانترین بیمه های این کشور به حساب می‌آید.

اگر در خرید های خود محتات و با نگرش اقتصادی پیش می‌روید، خرید بیمه از شرکت آرکس را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

شرکت بیمه سومپو

شرکت بیمه سومپو

شرکت بیمه سومپو ژاپن یکی از شرکت هایی است که در ابتدا به عنوان سرمایه گذار خارجی در ترکیه شروع به فعالیت نمود اما امروز یکی از قدرتمند ترین شرکت های بیمه در این کشور بوده و خدمات مختلفی نیز ارئه می‌دهد، بالاترین سطح پوشش و خدمات در زمینه بیمه زلزله (داسک) را می‌توان به این شرکت نسبت داد.

نرخ بیمه اقامت شرکت سوپمو نیز از سایر شرکت های بیمه در این کشور بالاتر بوده و همینطور پوشش و خدمات خیلی بهتری نیز داردَ، اما یکی از معایب آن کم بودن تعداد مراکز درمانی در سطح شهر ها است که البته در مورد استانبول صدق نمی‌کند.

شرکت بیمه دوئا

شرکت بیمه دوئا (Doğa)

دوئا یا همان طبیعت، شرکتی برپایه مشتری مداری و ارائه آسان خدمات در ترکیه است، این شرکت با ارئه انواع خدمات بیمه ای و پوشش های سطح متوسط دارای هزینه های متوسط و مقرون به صرفه ای بوده و همچنین دارای تعرفه ای نزدیک به بیمه آنکارا در نوع بیمه اقامتی دارد.

شرکت دوئا نیز برای اقامت اتباع خارجی بیمه های مختلف و با پوشش بالا تری ارائه می‌دهد.

شرکت بیمه آنا

شرکت بیمه آنا

بیمه آنا نیز یکی از شرکت های قدیمی بیمه در این کشور است که شاید کمتر اسم آن را شنیده باشید اما چیزی از شرکت های آرکس و آنکارا کم ندارد، این شرکت بیمه ای بیشتر در زمنیه سلامت و بیمه های اتباع خارجی فعال بوده و تعرفه های مناسبی نیز دارد.

تفاوت بیمه های ترکیه
تفاوت بیمه های ترکیه

تفاوت پکیج های اکونومی، استاندارد و اکسترا در نرخ بیمه اقامت ترکیه چیست؟

همانطور که می‌دانید یا احتمالا از نمایندگان بیمه شنیده اید، در زمان خرید بیمه سلامت دو یا سه انتخاب از یک شرکت بیمه دارید، بطور مثال شرکت بیمه آرکس دو پلان قیمتی به شما ارائه می‌دهد که نسبت به بودجه و سطح پوششی که می‌خواهید می‌توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

پلان اول که همان اکو یا اکونومی است، دارای قیمت های بسیار پایین تری بوده و از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است، اما در عوض این ارزان بودن خدمات و پوشش های بسیار پایین تری دارد و سطح جبران خسارت آن نیز پایین تر از حد معمول است

پلان دوم که استاندارد نامیده می‌شود بطور معمول دارای خدمات و پوشش و میزان جبران خسارتی نرمال است (در حوادث و اتفاقات که منجر به جراحی یا بستری بشود تا ۱۰۰ هزار لیر) و می‌توان از نظر منطقی این پکیج را انتخاب بهتری دانست.

پلان سوم نیز در برخی از شرکت ها مثل آنکارا و سومپو وجود دارد که به آن اکسترا یا بیشتر گفته می‌شود. در این پکیج نیز خدمات درمانی بالاتری می‌توانید داشته باشید و همچنین هزینه ها و جبران خسارت بالاتری به شما ارائه می‌دهد. بطور مثال در زمان بستری و جراحی در موارد اورژانسی و حوادث تا سقف ۲۵۰ هزار لیر پوشش داده می‌شود.

نحوه خرید بیمه سلامت ترکیه

برای خرید بیمه اقامت یا همان بیمه سلامت اتباع خارجی باید به نمایندگان بیمه در ترکیه مراجعه کنید، می‌توانید این کار را بصورت غیر حضوری نیز انجام بدهید چرا که بیمه سلامت ترکیه برای اتباع خارجی کارتی ندارد و تنها یک قرارداد به شما ارائه می‌شود. این قرارداد را می‌توانید بصورت فایل PDF از نماینده خود دریافت کنید تا در پرونده اقامت خود بگذارید، قابل ذکر است که این بیمه ها بصورت سیستمی ثبت می‌شود و استعلام آن نیز بصورت آنلاین انجام می‌شود.

برای خرید بیمه سلامت ترکیه می‌توانید به صفحه‌ی خرید بیمه اقامت ترکیه در وب‌سایت ما مراجعه کنید تا با تخفیف ۳۰ تا ۵۰ درصدی بیمه خود را برای اقامت بار اول یا تمدید دریافت نمایید.

جمع بندی مطلب

بیمه همواره یکی از مهمترین هزینه‌های زندگی افراد در کشور های مختلف بوده و همیشه برای افراد الزام دارد، چرا که در زمان های مختلف اتفاقات و شرایطی پیش می‌آید که نیاز به جبران خسارت می‌باشد، از طرفی هزینه های درمانی و بستری در ترکیه برای اتباع خارجی بالاتر از شهروندان است و اگر فاقد بیمه باشید اولا نمی‌توانید اقامت این کشور را دریافت کنید دوما درصورتی که حادثه ای رخ دهد نمی‌توانید احتمالا از پس هزینه های آن برآیید. این مهم را همیشه در نظر بگیرید که بیمه هزینه نیست بلکه جبران و آرامش خاطر است.

شرکت اقامت وی‌آی‌پی یک نماینده رسمی بیمه در کشور ترکیه است که بصورت کارگذاری عمل کرده و دارای پنل مستقیم صدور بیمه است. به همین دلیل امکان ارائه تخفیف تا ۵۰ درصد نیز در برخی مواقع برای ما وجود دارد.

لطفا در نظر خود را درباره این مقاله بنویسید یا اگر سوالی دارید از بخش نظرات و تماس با ما مطرح نمایید.

5/5 - (33 امتیاز)

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای ارتباط با ما کافی است روی یکی از دکمه‌های زیر را لمس کنید.
برای دسترسی آسان به وب‌سایت، آن‌را به‌عنوان اپلیکیشن نصب کنید.