اقامت وی آی پی
فهرست

بیمه خودرو در ترکیه

صدور انواع بیمه خودرو در ترکیه

صدور فوری و غیر حضوری در کمتر از ۲۰ دقیقه!
بیمه شخص ثالث
بیمه کاسکو
بیمه خودرو دست دوم

بیمه ماشین ترکیه

انواع بیمه وسایل نقلیه در ترکیه با ما

درصورتی که وسیله نقلیه اعم از خودروی سواری سبک و نیمه سنگین دارید، در کشور ترکیه نیز مانند سایر کشور ها لازم به اخذ و تخصیص بیمه خودرو می‌باشد، برای داشتن بیمه خودرو کافی است اطلاعات کارت خودروی خود به همراه اطلاعات هویتی را برای ما ارسال کرده تا استعلام آن دریافت و به شما ارسال گردد. پروسه صدور بیمه ماشین در ترکیه جمعا ۲۰ دقیقه الی نیم ساعت زمان می‌برد.

انواع بیمه ماشین در ترکیه

بیمه ترافیک ترکیه

بیمه اجباری ترافیک خودرو (شخص ثالث ترکیه)

همانطور که در ایران خودرو ها نیاز به داشتن بیمه ی اجباری شخص ثالث هستند، در ترکیه نیز این بیمه تحت عنوان بیمه ی ترافیک وجود دارد و برای کلیه وسایل نقلیه اجباری است. 

بیمه ی ترافیک (شخص ثالث) برای پوشش خساراتی که به خودهای دیگر و یا اشخاص ثالث وارد می‌گردد بوده و پوششی برای صدمات وارده به خودروی شما یا خودتان ندارد.

برای صدور بیمه شخص ثالث اطلاعات کارت خودرو و گواهی نامه خود را برای ما ارسال کنید.

پوشش های بیمه‌ی شخص ثالث ترکیه
بیمه خودرو در ترکیه
بیمه کاسکو

بیمه کاسکو

بیمه کاسکو خودرو

این بیمه برای پوشش ضرر های مالی به خودروی شما در برابر سرقت، تصادف، آتش سوزی و … می‌باشد. بیمه‌ی کاسکو خودروی شمارا در برابر اتفاقتی که ممکن است برای خودروی شما می‌افتد پوشش می‌دهد و از ضرر مالی جلوگیری می‌کند.

بیمه‌ی کاسکوی شرکت آلیانز دارای ۴ بسته‌ی متفاوت برای بودجه های مختلف است که با توجه به مشخصات خودرو و گواهینامه شما تعیین قیمت می‌شود.

مدارک مورد نیاز

بیمه خودروی دست دوم

پوشش خسارات احتمالی به خودروی دست دوم

بیمه ی گارانتی خودروی دست دوم شرکت آلیانز! تضمینی برای خرابی های احتمالی آتی خودروی دست دومی که خریداری کرده اید است. این بیمه مناسب کسانی است که خودروی دست دوم خریداری کرده و برای جلوگیری از هزینه های احتمالی بعدی نیاز به گارانتی دارد.

پوشش های بیمه‌
بیمه خودرو در ترکیه
امتیاز دهید💫
برای ارتباط با ما کافی است روی یکی از دکمه‌های زیر را لمس کنید.
برای دسترسی آسان به وب‌سایت، آن‌را به‌عنوان اپلیکیشن نصب کنید.